Bir Tohum Bir Hayat

Bir Tohum Bir Hayat

Yerli tohumun rengi; Biotek.

Vizyonumuz :

Gelişen tohum pazarında kısa ve orta vadede uluslararası alanda rekabet edebilecek yeni çeşitler geliştirmek ve hedef coğrafyaya yeni değerler üretmektir. Ürettiğimiz bu değerlerin hedef coğrafyada tercih edilmesi Biotek'in en büyük heyecanı ve enerjisinin nedenidir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli kılmak için, sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizi nitelikli insan kaynakları ile birleştirip, Ar-ge ve üretimde sürekli yenilenmeyi ve gelişmeyi sağlayarak faaliyette bulunduğumuz sektörde Biotek'in markasını üst seviyelere taşımaktır.

Misyonumuz :

Faaliyette bulunduğumuz bu sektörde; bireye topluma ve hukuka saygılı, sektör etik kurallarına ,ekonomik ve ahlaki ilkelerine bağlı ,çevreye duyarlı olarak çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Kalite Politikamız :

Gelişen tohum pazarında kısa ve orta vadede sürekli iyileştirme politikası ile ürün yelpazesini genişletmeyi; uzun vadede ise uluslararası pazarda rekabet edebilecek konumda olmayı hedef kabul ederiz.

Kalite ve verim elde etmede çalışanlarımızın önemini bilerek onları BiOTEK ailesinin birer ferdi olarak görür sağlık ve eğitimlerine önem veririz.

Tohumculuk alanında sürekli iyileştirme sağlayarak Firmamızın büyüme ve gelişmesini devamlı kılarız.