Bir Tohum Bir Hayat

Bir Tohum Bir Hayat

Satış Sonrası Hizmetler ve Destek Politikası

Satış Sonrası Hizmetler ve Destek Politikası

Biotek Tohumculuk “Bir Tohum Bir Hayat” sloganı ile birlikte başarıyı hedefler, bu hedef aynı zamanda Biotek’in kalite politikasını oluşturur. Türk çiftçisinin değerlerine bağlı bir marka olarak, birlikte geliştirmeyi ve üretmeyi hedefler.


Biotek, toprağın olduğu ve çiftçinin ayak bastığı her bölgede doğru sonucu hedef alan ve bu yolda hiç bir gayretini esirgemeyen, alanında uzman Ziraat Mühendisleri ile üretim, satış, pazarlama, islah ve Ar-Ge çalışmalarıyla siz değerli üreticilerin yanındadır.


Tüm tohum ürünlerimizin üretiminden hasadına, bayi ağımız ile ülkemizin dört bir yanına ulaşmasına ve tüketicilerimizin üreticilik esasına kadar her aşamasında, büyük titizlik ile çalışıyoruz. Satış öncesi ve sonrası hizmetler, Biotek markasının ‘’Bir Tohum Bir Hayat’’ kültürünü yaşatan değerlerdir. Toprak ve iklimin hassasiyetlerine bağlı olarak sürekli izlemek, geliştirmek ve satış sonrası sürdürülebilir tarım için gereken tüm eylemleri yerine getirmek, başlıca her yıl hedeflerimizi oluşturur.


Tarla bitkileri, yem bitkileri ve sebze tohumları pazarında Biotek, ülkemizden Dünya çiftçilerine ürün geliştirmeye ve bilgi bankası ile birlikte üretim hacmine yatırımını sürdürmeye devam ediyor.


Satış sonrası hizmetler, tarım sektörünün en önemli kaynağını oluşturur. Biotek olarak üreticilerimiz ile birlikte bölgesel veriler ışığında gelişimleri izliyor, üretim planlarımızı en hızlı şekilde optimize ediyoruz.


Satış Sonrası Hizmetler:


Bölgesel verilerin izlenmesi ve analiz edilmesi.

Çiftçinin hedeflerine en uygun gelişimin bölge kritiğine göre yakın takibi.

Ürünün doğru değere ulaşması için Biokul kapsamında gerekli bilgilendirmenin yapılması.

Ekim dönemi ile birlikte maksimum negatif opsiyonların izlenmesi.

Orta dönem verilerinin toplanması ve çiftçinin bilgilendirilmesi.

Hasat sürecine kadar gerekli tüm teknik uygulamanın operasyonel şekilde yürütülmesi.

Hasat sonuçlarının laboratuvar ve teknik ekip tarafından değerlendirilmesi ve analizi.

Analiz sonuçlarına göre bölgesel ürün kriterlerinin sürekli güncellenmesi.

Tüm sezon-süreç boyunca, çiftçinin teknik ve ürün kabiliyeti esasında izlenmesi.


Biotek, satış sonrası hizmetler kapsamında, çiftçinin kazancını üst düzeye taşımak için maksimum destek olanaklarını sunar.