Bir Tohum Bir Hayat

Bir Tohum Bir Hayat

Biotek Ambalaj Teknolojisini Keşfet

Biotek Ambalaj Teknolojisini Keşfet

Doypack ambalajlar çok katmanlı film yapısına sahip olduğundan birçok özelliği içinde barındırmaktır. Böylece diğer ambalajlara kıyasla daha uzun raf ömrü ve daha iyi bariyer özelliklerine sahip olmaktadır. Bu özellik sayesinde ürünler tat ve tazeliğini korurken dış etkilere karşı da iyi dayanım göstermektedir.
Doypack ambalaj üretimi sektöre çevre dostu, düşük enerji tüketen, sağlığa zararsız, dış faktörlerden üstün koruma kazandırmaktadır.Bu özelliklerin dışında depolama ve taşıma açısından hafiflik, az yer kaplama ve kolay taşınabilirliği de göz ardı edilmemelidir. 

Ayrıca, ambalajın sağlamlığı ve esnekliği sayesinde darbelere ve dış etkenlere karşı ürünü korur. Bir diğer önemli özellik de su geçirmez yapısıdır. Bu sayede sıvı ürünlerde dökülmeleri önler ve ürünün ömrünü uzatır.


Biotek ambalaj teknolojisi katman yapıları sayesinde üstün bariyer görevi görmekte ve yalıtkanlık sağlamaktadır. İçerisindeki tohumlar dengeli şartlarda saklama için geliştirilmiş dayanıklı katman özelliğini kullanmaktadır.

Güneş ışınlarının zararlarını üstün katman teknolojisiyle gerçirgenliğini %0 altına geçirmekte ve böylece güneşin zararlı ışınlarından içindeki tohumları korur.

Mevcut diğer ambalaj seçenekleriyle karşılaştırıldığında, doypack ambalajlar ürünlerinizin çevresel etkisini azaltabilecek daha sürdürülebilir bir çözüm sunar
Doypack ambalajlar yaygın olarak geri dönüştürülebilen bir üründür, bu da müşterilerin ambalajınızı kullandıktan sonra geri dönüştürebileceği anlamına gelir.Doypack, ürünleri daha uzun süre daha taze tutacak malzemelerden yapılmıştır, bu da bozulmaları ve atık haline gelmeleri için gereken süreyi azaltır.Doypack ambalajlarının sürdürülebilirliğini geliştirmeye yönelik birçok girişim bulunmaktadır.